TRIFOR grafické a reklamní studio TRIFOR grafické a reklamní studio

O nás

Máme melouny nápadů   

a nebojíme se je vytasit 🍉

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Jitka Voráčková
CEO, new business
jitka@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Tomáš Trykar
art director, idea maker
tomas@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Dalibor Kuf
front-end web developer
dalibor@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Martin Richter
digital designer, marketing manager
martin@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Tereza Vrabcová
creative graphic designer
tereza@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Týna Kubelková
creative graphic designer
tyna@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Ilona Chalupecká
creative graphic designer
ilona@trifor.cz

Reklamní agentura
Reklamní agentura

Veronika Škubová
office manager
veronika@trifor.cz

Pomáhají nám tasit 🔫

Bára Voráčková
illustrator, moodboard maker
info@trifor.cz

Ladislav Bittner
video maker
info@trifor.cz

Lucie Salabová
photographer, postproduction
info@trifor.cz

  • Kompletně nastavíme vizuální identitu
  • Vymyslíme nový název značky i produktu
  • Váš projekt strategicky zkoordinujeme
  • Grafiku navrhneme a necháme vyrobit
  • Poradíme vám s obsahovou strategií
  • Vymyslíme a vytvoříme kreativní obsah
  • Vytvoříme interaktivní prototyp webu
  • Navrhneme responzivní web design
  • Zajistíme programování a spuštění
  • Naplánujeme online reklamní kampaň
  • Vytvoříme gify i jednoduché animace
  • Natočíme a nastříháme promo video